מגוון מוצרים במחיר משתלם

הטבות והנחות במשך כל השנה


חזיות מינימייזר

הפנטזיות על חזה גדול ומפואר, ברוב המקרים, הן נחלת גברים בלבד. אילו הם היו צריכים לסחוב משקל כבד יום יום במשך שנים ארוכות, הם לא היו כה ששים ונרגשים בכל פעם שהיו נתקלים בבחורה או באישה עם חזה גדול. למרות שישנן נשים אשר תעשינה כל שלאל ידיהן על מנת להגדיל את החזה לממדים עצומים ולהוסיף לעצמן כמה מאות cc בכל שד, הרי שרוב הנשים בעלות החזה הגדול נתקלות בבעיות רבות, בעיקר בתחום הלבוש וההכנסה שלו לתוך החזייה, כך שייראה מעוצב, מסודר ושלא יבליט יותר ממה שהן רוצות להראות, להציג ולשדר כלפי חוץ.

 

עבור נשים אלו, ובכלל, עוצבו חזיות מיוחדות הנקראות חזיות מינימייזר, אשר תכליתן הוא למצק את החזה, לעצב אותו כך שייראה מסודר ועטוף נכון בתוך החזייה ובעיקר, לשמש משענת תומכת לכובד המשקל, אותו משקל היכול, לאורך הזמן והשנים, להביא לידי בעיות גב ועמוד שדרה רציניות ולא נעימות, מה גם שלאורך השנים הולך החזה והופך לנפול יותר, ולפחות מוצק, כך שתמיכה בו, באמצעות חזיות מינימייזר, יכולה לחזק אותו ולהשאיר אותו מוצק, עומד ואסתטי לאורך שנים רבות יותר.

 

חזיות אלו, בניגוד לסוגי חזיות אחרות ומקבילות, גם אלו הנחשבות איכותיות ויוקרתיות, עוצבו במיוחד עבור בעלות חזה גדול שאינן מעוניינות לעבור תהליך הקטנת חזה, אך גם לא מעוניינות להישאר עם חוסר הנוחות והרגשת אי הנעימות בכל פעם שהן לובשות חזייה ומסתובבות איתה בפומבי. חזיות מינימייזר מודרניות הן סקסיות, נעימות, בעלות איכות אורטופדית גבוהה ובעיקר, מאפשרות לנשים לנשום, להסתובב ולהתהלך חופשיות ונינוחות, מבלי לעצור כל רגע, לסדר את החולצה ואת החזייה, לסבול מכאבי גב ומשריטות וצלקות הנגרמות מחזית ומעורף החזייה הלא מתאימה.

 

חזיות מינימייזר אינן מיועדות רק לבעלות חזה במידה מסוימת, וכבעלות אפקט מעצב הן יכולות לשמש את כל מי שמעוניינת להיראות מטופחת, סקסית וחטובה

 

טואול - בניית אתרים