מגוון מוצרים במחיר משתלם

הטבות והנחות במשך כל השנה


גופיות

גופיות- לבנים לא רק לבנים

 

זה כל כך ישראלי לדמיין גופיות כחולצות פשוטות ולבנות, המונחות ברישול על הגוף כבגד תחתון או כבגד קיץ מיוזע, כאשר כולם בעולם כבר מבינים כי גופיות יכולות, ומהוות, פריט לבוש אופנתי לוהט וטרנדי.

 

אותן "חולצות סבא" חסרות שרוולים מוכרות הן, כבר מזמן, פריט חובה בארונות רבים, ובנוסף אליהן קיימות גם גופיות ספורט מחטבות וצמודות, כאלו פשוטות שאמורות להוות חיץ בין הגוף לבגדים כבדים יותר העשויים מחומרים שעלולים לדקור או לעקוץ, גופיות יוקרתיות שיכולות לשמש גם למטרות של יציאה לבילוי חברתי ובכלל, הגופיות כבר אינן חסרות שרוולים לחלוטין וישנן כאלו עם חצי שרוול, שרוול ארוך, כתפיה רחבה, צרה ועוד ועוד ועוד אפשרויות. גם מרכיבי הגופיות הפכו למגוונים יותר והיום ניתן למצוא גופיות עשויות כותנה, מיקרופייבר, לייקרה או אפילו משי טהור.

 

לכל אישה הגופייה המתאימה לה והיתרון הגדול הוא שנשים יכולות ללכת גם עם מה שגברים הולכים ולא להיפך. כך, גופיות גבריות יכולות להפוך לפריט סקסי ומעניין מאוד כאשר הן נלבשות על גוף של אישה או לשמש כבגד בית, פיג'מה או חולצה לרגע

 

ישנה גם גופיה הנקראת גוזית ספורט, שהיא שילוב של גופיה וחזייה ספורטיבית התומכת את החזה בשעת פעילות גופנית ומונעת כאבים ותנועה של החזה, בעיקר כאשר הוא גדול וזקוק לייצוב. בעצם, כאשר חושבים על כך, אין פעילות או צורך ביומיום שלנו שאי אפשר להתאים להם גופיה מתאימה וראויה

עכשיו, כאשר החורף הקר בעיצומו, וכבר יותר נעים ונחמד להתכרבל עם בן הזוג מתחת לשמיכה או מול הטלוויזיה, אין ספק כי גופיות יכולות לספק אווירה ביתית מאוד, בדיוק כפי שהן יכולות לשנות את אופיין, במחי יד אחת, ולהפוך לפריט יציאה סקסי וחושני במיוחד. תמיד תזכרי שאת עושה את הבגד ואת מחליטה מה הוא ישדר לעצמך ולעולם.

טואול - בניית אתרים